Angličtina
Pohodová výuka s Martou

Chcete se učit s chutí, bez stresu a přitom efektivně? 

V kurzech bude kladen důraz na mluvení, porozumění a praktické situace, které běžně potřebujeme na dovolené, v hotelu, v restauraci, v zaměstnání, při nákupech na internetu apod. Tempo výuky se přizpůsobuje studentům tak, aby odcházeli z kurzu s odpovídajícími znalostmi.

Samozřejmostí je malé občerstvení na každé hodině :-)


Jak jsi na tom s angličtinou?

Začátečníci

úterky od 9.30

délka kurzu 1,5 hodiny

cena 250,- lekce 

materiály v ceně

Věční začátečníci

úterky od 13.00

délka kurzu 1,5 hodiny

cena 250,- lekce

materiály v ceně

Intenzivní den

soboty 1 x za měsíc 

9.00 - 16.00 hodin

cena 1 250,- lekce

materiály v ceně

Ke kurzům 

Min. počet zájemců 4 osoby, materiály v ceně, při zájmu o jiný čas, kontaktujte Martu na kurzy@miamarten.com a v předmětu uveďte název kurzu.

Při pravidelné docházce nebo platbě předem za měsíc (4x za sebou) dárek na podporu rozvoje angličtiny nebo sleva na jazykový pobyt od Agentura Perfecta 5%. Nutno se při neúčasti omluvit předem na mail nebo tel: 732 807 428! Jinak je účtováno 50% z ceny kurzu.

Nabízíme i možnost individuální výuky nebo výuky u klienta doma a také tématické kurzy AJ pro mírně pokročilé a pokročilé, konverzace nebo výuku přes Skype.


Kdo je Marta?

Vystudovala Jazykovou a literární kulturu, Mediální a komunikační studia na UHK, od roku 2007 se věnuje mimoškolnímu vzdělávání v oblasti českého jazyka, logopedické prevence a anglického jazyka pro děti a studenty začátečníky až mírně pokročilé. Kromě vzdělávání je její láskou i public relations a psaní vlastních textů.


Mám zájem o kurz

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.