LinkedIn
Hledejte práci, aby vás našli

LinkedIn je sociální síť pro lidi, kteří si hledají práci, nebo chtějí zůstat v kontaktu s profesionály z různých oborů. Umíte s ním pracovat? Ne? Přijďte se to naučit!

Během semináře si projedeme teorii, jak se LinkedIn a další sociální sítě mohou používat a používají k hledání práce. Řekneme si základy, jak se v tomto světě pohybovat a neztratit se.
V praktické části si pak vysvětlíme, jak si správně nastavit svůj profil a zvýšit šanci, že vás recruiteři najdou. Na příkladech si ukážeme, jaké jsou i netradiční formy jak zaujmout, které fungují, a čeho se naopak vyvarovat.

Workshop je určený primárně pro začátečníky. Projdeme řadu praktických příkladů, přineste si proto své počítače, případně budou k půjčení na místě.
Každý účastník dostane na konci kurzu shrnující brožuru se všemi probranými informacemi jak s LinkedIn pracovat. 

Lektorka

Leni Krsová
Mám za sebou téměř 10 let zkušeností z online prostředí, kdy se věnuji především práci se sociálními sítěmi a marketingem na nich. Momentálně se soustředím na analýzu dat, které ze sítí sbírám.
Pracovala jsem se sociálními sítěmi v České televizi, téměř dva roky jsem věnovala výzkumu sociálních sítí ve firmě Socialbakers, starala jsem se ale i o marketing tělocvičnám Železná koule a mihla jsem se internetovou televizí Stream.cz. Průběžně školím a přednáším o tématech, o kterých mi přijde důležité mluvit.
Pokud byste o mě chtěli vědět víc, navštivte mou FB stránku Dataholka. Těším se na vás. 

Termín: čtvrtek, 8. února 2018
Čas: 17:00 - 20:00 (3h) 
Cena: 600 Kč

Facebook: událost

Registrace