Měsíční jeskyně
bezpečný prostor pro sdílení ♀

Jaký má smysl mluvit o druhých? 

Přijďte mluvit o sobě a objevte moc sdílení.

V dávných dobách se ženy scházely v jeskyni na kopci za vesnicí, kde udržovaly oheň a vyprávěly si o sobě a svých zážitcích za poslední čas. Ráda bych tuto legendu oživila, proto v mírně upravené formě pořádám setkání na toto téma a srdečně vás zvu ke společnému ohni.
Podrobnosti o průběhu si povíme na místě.

Setkání je určené pro ženy všeho věku, které dokáží naslouchat. Proto občas uvádím spodní věkovou hranici 10-12 let. S sebou doporučuji pohodlné oblečení pro sezení na zemi, případně deku na zachumlání nebo přikrytí. V průběhu jedné hodiny vás provedu tajemstvím jeskyně a případně krátkou závěrečnou relaxací.


Lektorka Martina Vaníčková
Kouč s ohledem na osobnost a zkušenosti jedince.
Kouč s ohledem na osobnost a zkušenosti jedince. Baví mě nabízet lidem možnosti, jak dosáhnout požadovaných výsledků v oblastech osobních vztahů, ovládání emocí či vysvětlení dění v nejbližším okolí. Osobním rozvojem a sebepoznáním se zabývám přes 6 let, koučováním konkrétně 2 roky, které využívám pouze jako jeden z nástrojů při práci s klienty. Zaměřuji se především na ženy a partnerské a rodinné vztahy. Mým aktuálním zájmem vedle osobních konzultací je i pořádání nejrůznějších stmelovacích akcí mezi které patří i projekt Měsíční jeskyně.


Datum konání: středa 12. prosince, 18.30 - 19.30 hodin 

Vstupné: 100 Kč

*Akce bude pořádána při minimálním počtu 4 účastnic.

Online rezervace

Pro přihlášení na kurz prosím, vyplňte formulář.

Pokud se kurzu nebudete moct zúčastnit, dejte nám prosím, vědět na e-mail info@lianahk.cz. Děkujeme!