O nás

Jak to všechno začalo...

Tak dlouho nám samotným v Hradci Králové chybělo místo, kde bychom mohly chvíli pracovat, vzdělávat se, tvořit, komunikovat, sdílet zkušenosti a být součástí komunity maminek, kterým mateřství ukázalo nové cesty a možnosti seberealizace...

... až jsme se rozhodly takové místo vytvořit a udělat tak radost nejen sobě ale všem dalším maminkám, které k nám zavítají. Přijďte mezi nás!

                                       Helena, Hana, Radka, Jitka

Po téměř ročním fungování v prostorách kavárny Artičok jsme se rozhodly pro prostory vlastní, které nám poskytnou trvalé zázemí a možnost většího rozsahu činností a aktivit. Se stěhováním dochází i ke změně názvu spolku z původního Rozvíjej se! na Liána Coworking...

Proč název Liána?

Liány jsou dobře známé z tropických deštných pralesů. Překlenují jednotlivé stromy a tak spojují celý prales do jednoho komplexu. Šplhají do vyšších pater lesa, kde získávají více světla pro svůj růst.

Protože dnešní doba nám občas připomíná džungli a stejně jako liány chceme prostřednictvím coworkingu vytvářet nová propojení a dát prostor vám a vašemu projektu pro růst vzhůru.